Tvorba webových stránek

Našim klientům poskytujeme kompletní servis týkající se prezentace jejich firmy na Internetu. Od registrace domény, zařízení webhostingu, e-mailových schránek, přes samotné vytvoření webových stránek, až po jejich optimalizaci, propagaci a stálou aktualizaci.
Webové stránky, reklamní bannery, Flash animace

Vytváříme jednoduché weby o několika statických stránkách přes firemní prezentace napojené na redakční systém až po rozsáhlé portály se sofistikovaným administrátorským rozhraním. Webové stránky připravujeme vždy podle potřeb klienta. Po úvodní analýze navrhneme strukturu, následuje grafický návrh, napíšeme či úpravíme dodané texty, stránky naprogramujeme a zoptimalizujeme pro prohlížeče. Nebojíme se taky stránky oživit decentní Flashovou animací.
Správa obsahu webu

Pokud si chce klient web spravovat sám, naimplmentujeme ho na redakční systém Publix. Jestliže nemá čas si stránky spravovat sám, my se mu o jejich aktualizaci v rámci správy obsahu webu postaráme sami. Pro propagaci stránek navrhneme animovaný reklamní banner.
Optimalizace webových stránek (SEO)

Mít pěkné stránky je sice dobrá věc, ale k čemu je to platné, pokud nejsou "vidět", což znamená, že se neumísťují na předních pozicích ve vyhledávačích. Proto nepodceňujeme nutnost jejich optimalizace pro vyhledavače. Nebudeme vám slibovat prvním příčku na první straně, jelikož to vzhledem k počtu firem v kterémkoli oboru není možné, ale dostaneme vás hodně dopředu!

Reference webové stránky

Mezi naše další softwarové produkty patři:


Rezervační systém pro ubytovací zařízení

Aplikace pro on-line správu rezervací, editací cen a vystavení zjednodušených daňových dokladů.
Redakční systém Publix

Uživatelský nástroj pro komplexní správu www stránek. Dynamická databázová aplikace za využití Microsoft SQL Serveru, která velmi zjednodušuje správu www stránek. Pomocí rozhraní běžného prohlížeče lze jednoduše vkládat, editovat a mazat jednotlivé publikované texty, upravovat navigaci stránek a zakládat diskusní skupiny. PUBLIX v sobě zahrnuje také jednoduchý HTML editor.
E-shop

Internetový obchod s možností napojení na skladový a distribuční systém. Implementace platebních modulů.
Skladový a distribuční software pro síť Internet

Síťová aplikace umožňující on-line vedení skladové evidence a distribuce zboží.
Věrnostní zákaznické programy

Modulární databázová aplikace v základní verzi zahrnující moduly pro evidenci zákazníků, sledování kontaktů se zákazníky, sledování kont bonusových bodů, export dat pro výrobu zákaznických karet, modul statistických údajů.

Reference


Naši klienti
ACA1213 a.s.
Autodílna Fordmaier s.r.o.
Dunstar, a.s.
Fórum PSR
HVT Servis
Immorent Bohemia s.r.o.
Imtrex s.r.o.
Institut pro informační společnost o.p.s.
JH Solar s.r.o.
KVEEDO Atelier s.r.o.
Mobile Packaging System s.r.o.
Plustour
POLA Neratovice s.r.o.
Pragoeduca, a.s.
RM Projekt
Střední odborná škola Jindřichův Hradec
Sunny Canadian s.r.o.
Vedex s.r.o.


Naše služby využili také:
AXA Reality s.r.o.
KlinLab spol. s r.o.
Michelin ČR
Ministerstvo dopravy - BESIP
Multi Development
Notia